Budowa bloga firmowego

Budowa bloga firmowego to jedna z tych usług, które kompleksowo wykona dla Ciebie zespół WP Center.

Budowa bloga firmowego – usługa stworzona na miarę

Budowa bloga czy też stworzenie bloga firmowego od podstaw, to jedna z bardziej kompleksowych usług oferowanych przez WP Center. Własny blog ekspercki lub poradnikowy, będzie świetnym narzędziem zwiększającym konwersję. Dzięki unikalnym treściom, ciekawym artykułom i poradom, użytkownicy internetu w prostszy sposób trafią na Twoją ofertę. Moc content marketingu połączonego z formułą poradnikową już od dawna wykorzystują największe brandy świata, a niewykorzystywanie go w swojej strategii biznesowej jest dużym błędem.

Stworzenie bloga firmowego od podstaw nie jest zadaniem, które należy wykonywać w pośpiechu i po omacku, ani lekceważąco. Pierwszym wyborem jest sam system zarządzania treścią, czyli CMS. W naszej agencji bazujemy na najpopularniejszym na świecie CMS WordPress, dzięki któremu zarządzanie blogiem firmowym na WordPress jest niezwykle intuicyjne oraz pozbawione niepotrzebnych kosztów. Blogi firmowe oparte o WordPress prowadzą m.in. firmy technologiczne, finansowe, medialne czy handlowe.

Budowa bloga cennik

Oferta stworzenia bloga firmowego w WP Center w cenie 1499 zł zawiera:

  • Przygotowaniu systemu CSM WordPress
  • Zakupie i instalacji szablonu graficznego (koszt szablonu zawarty jest w cenie budowy bloga)
  • Instalacji niezbędnych wtyczek i dodatków (SEO, zabezpieczenia, analityka, etc.)
  • Konfiguracji zainstalowanych wtyczek i dodatków
  • Przygotowaniu SEO opisów kategorii (max 5)
  • Przygotowaniu strony głównej zgodnie ze specyfikacją szablonu oraz wymaganiami klienta
  • Przygotowaniu strony „Polityki Prywatności” oraz strony „Kontakt”
  • Połączenia bloga firmowego z narzędziami analitycznymi Google i Bing

Stworzenie bloga firmowego – informacje dodatkowe

Budowa bloga firmowego wykonywana jest na serwerze klienta. Istnieje możliwość utrzymania bloga firmowego na hostingu WP Center w ramach usługi hostingowej i opieki nad blogiem w cenie dodatkowej już od 49 zł miesięcznie. Zdjęcia do bloga firmowego pochodzą z ogólnodostępnych banków zdjęć, jednak WP Center wykorzystuje także zdjęcia płatne, za które agencja nie pobiera dodatkowych opłat.

Stworzenie bloga firmowego od podstaw trwa od 3 do 7 dni od chwili otrzymania wszelkich niezbędnych wytycznych. Przed rozpoczęciem prac pracownik agencji skontaktuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

Prowadzenie bloga firmowego. W ramach naszych usług proponujemy także usługę polegającą na prowadzeniu bloga firmowego. W zależności od ilości miesięcznych wpisów cena prowadzenia bloga zaczyna się już od 600 zł miesięcznie.